KE KOŘENŮM:

TÁTA A MÁMA

předběžně leden 2025
Centrum Červeněves

ŘÍKÁ TI TO NĚCO?

 • Řešíš často vztah s otcem nebo matkou?
 • Chtěl bys, aby rodiče uznávali tvoje hodnoty a tvůj způsob života?
 • Toužíš po tom, aby tvoje původní rodina byla místo harmonie, lásky a přijetí a ono se to stále neděje?
 • Nechceš už svým dětem předávat ty samé zkušenosti,které jsi zažil ty sám?
 • Chtěl bys, aby tě rodiče už konečně začali brát jako dospělého a sobě rovného?
 • Máš pocit, že ti rodinné kořeny nedovolují žít svobodně a sám za sebe?
 • Mrzí tě, že jsi v dětství a dospívání zažil tzn. "studený odchov" bez dotyků a vyjádření lásky?

Společně to můžeme změnit!

Často se na mužských kruzích setkávám s chlapama, kteří řeší vztah s rodiči. Pro nás muže je to velmi citlivé téma, a tak se většinou otevře až po nějakém čase společného sdílení. Já osobně jsem zažil "dokonalé" dětství, kdy mi nikdy nic "reálného" nechybělo - měli jsme přeci vždy co jíst, střechu nad hlavou, jednou za rok rodinnou dovolenou v Chorvatsku a mohl jsem vystudovat vysokou školu. Až v dospělosti jsem si uvědomil, že možná mi nějaké nehmatatelné věci chyběly - víc důvěry, zodpovědnosti, přijetí, lásky, dotyků ... Ale moji rodiče mi předali to nejlepší, co mohli, a jsem jim za to neskutečně vděčný! Ovšem pokud chceme doplnit něco, co nám jako dětem chybělo, nemůžeme již chodit za rodiči - v dospělosti je to pouze na nás samotných.

Nabízím ti, abys sebral odvahu a přijal pozvání na víkend, který se bude věnovat pouze vztahu s rodiči - s našimi kořeny, bez kterých bychom tu na světě nebyli!

Sám jsem si na téma rodičů prošel ledasčím - rituály, mnoho a mnoho konstelací, přepisů limbického otisku i individuálních terapíí. Toto všechno využijeme a zažijeme předání síly v rodové linii, odpojení se od vlivu matky na náš život a vstoupíme do chlapské dospělosti, zralosti a odpovědnosti!

Abychom mohli během jediného víkendu jít co nejvíc do hloubky, přijede nás podpořit Martin Šebek a jeho šamanské medicíny. Ty mají schopnost "obejít hlavu" a jít přímo k jádru věci, kterou léčí. Naše mysl často potřebuje všechno důkladně pochopit, aby nemusela ztratit kontrolu, ale pokud dovolíme medicíně našeho kontrolora obejít, může se pak dostat dál, než by nás kdy napadlo. Osobně mi Kambo hodně pomohlo po fyzické i psychické stránce při léčbě atopického ekzému, jehož příčina byla ovšem v mém vnitřním nastavení.

Šamanské medicíny jsou dobrovolným bonusem tohoto semináře a je vždy na každém, do čeho se pustí.

Dokonalí rodiče neexistují - jsou jen reální rodiče!

Ty je nemůžeš změnit, ale můžete se vzájemně respektovat!

Co ti chlapský víkend pomůže zlepšit?

 • Předávání z generace na generaci
  Pokud se ve vaší rodině předávají stejné názory, stereotypy, vzorce a možná i nemoci - je na čase s tím něco udělat!
 • Ovlivnění výchovou
  Pokud máš pocit, že se ti nedaří vymanit se z důsledků výchovy tvého otce a matky. Například potřebuješ se k ženám chovat naprosto shodně jako tvůj otec a nebo také striktně jinak.
 • Partnerství
  Často se nevědomky chováme v partnerství stejně jako se k sobě chovali naši rodiče a prarodiče. Nemůžeme si prostě pomoct a stále opakujeme to samé i když to nefunguje!
 • Rozhodování se
  Kolikrát jsi v životě zvažoval, co by asi řekli rodiče na tvé rozhodnutí? Chceš už se zabývat pouze důležitými věcmi a ne tím, co si o tobě kdo pomyslí?
 • Malý kluk
  Chlapi, kteří jsou stále fixovaní na své matky si často hledají partnerky, které jim matku dělají. A pak se, světe div se, cítí jako malí kluci.
 • Předání dětem
  Můžeš být první v mužské linii tvého rodu, kdo začne dělat věci jinak. Můžeš se tak stát dobrým vzorem pro své děti, které nebudou muset zažívat to co ty.

Co nám pomůže na cestě?

 • TRIPROCESY A MEDITACE
  Obě techniky nám umožní nahlédnout do minulosti ve formě konstelačního divadla nebo vizualizace. Ovšem tentokrát můžeš zažít čas se svými rodiči jinak, než si pamatuješ. Můžeš prožít úplně novou realitu, kde od rodičů dostáváš přesně to, po čem jsi vždy toužil. Díky této nové realitě pak vstupuješ do životních situací s úplně novým pohledem.
 • Rituály
  Převezmi konečně sílu svého rodu. Buď ten, který hrdě nese vaši vlajku, kterou pak jednou předá dál svému synovi.

  Poděkuj své mámě za život, výchovu a vše co pro tebe dělala každý den. Nyní jsi ale dospělý a je čas se od matky odpoutat.

 • KONSTELACE
  Technika, která ti dá nahlédnout samotné jádro věci - např. proč se ti v něčem dlouhodobě nedaří a získáš tak do situací úplně nový pohled. Díky konstelacím často dochází k tomu, že se zaběhlé vzorce chování samovolně mění a ty se otevíráš novým možnostem.
 • RAPÉ
  Při rituálním použití silně podpoří naše záměry, ať už chceme v našem životě něco odložit či naopak podpořit. Rapé je prášková směs tabáku a popela z posvátných či léčivých bylinek a stromů. Působí na tělesné a energetické úrovni těla. Indiáni používají rape pro zpřítomnění, energetickou očistu a harmonizaci a hlavně pro podporu svých záměrů.
 • KAMBO
  Kambo je tradiční medicína původních obyvatel z Brazílie a Peru, jejíž zdroj se nachází v živočišné říši – u žáby z amazonského pralesa. Výměšek této žabky původní obyvatelé po tisíce let používají k sebe-léčení na všech úrovních.
  Uzdravuje nejen naše tělo, ale má tu schopnost vytáhnout a uzdravit tím potlačené emoce, nefunkční vzorce chování, myšlenkové nastavení a v neposlední radě provést očistu energetickou
  Kambo rozhodně NENÍ jed ani psychedelikum a jde o naprosto legální látku. Obsahuje velmi široký koktejl peptidů, které hrají významnou roli při vracení těla do rovnováhy jak fyzické, tak psychické.

Vždy je jen na tobě, čeho se budeš a nebudeš chtít účastnit a které techniky a medicíny si jako pomocníky na cestě ty sám vybereš.

CO TĚ ČEKÁ NA VÍKENDU PRO CHLAPY?

 • Rodová linie
  Jak tě tvůj rod ovlivňuje v běžných situacích a jak to změnit, pokud to chceš jinak!
 • Konstelace a triprocesy
  Objev nový pohled na své rodiče - tvoje kořeny.
 • Šamanské medicíny
  Někdy se nemusíme do hloubky zabývat příčinou - medicíny jdou přímo k jádru problému a mají sílu ho vyřešit.
 • Sdílecí kruhy a odpovědi na otázky
  Vždy bude čas posdílet své zážitky, emoce či uvědomění a zodpovědět všechny otázky

 Nemusíš předávat svým dětem pokřivené vzorce a nastavení, ve kterých jsi vyrůstal.

Víkendem tě budou provázet

Martin Šebek

Jsem normální muž, který ve svém dosavadním životě prošel mnoha překážkami, syndromem hodného kluka, extrémní nesmělostí a uzavřeností, a nyní předávám dál, čím jsem si sám prošel skrze techniky vědomé práce s tělem a sexualitou, práce s emocemi, a také pomocí vedených šamanských rituálů, meditací a šamanských medicín (Rapé, Sananga, Kambo).

Michal Kučera

Jsem podporovatel. Na mužských kruzích, konzultacích a seminářích rád podporuji své klienty, aby se zorientovali zejména sami v sobě. Věřím, že každý musí překážky překonat sám, jinak se mu nepodaří postoupit do "dalšího levelu" života. Ale baví mě vybavovat lidi nástroji, schopnostmi, či nasměrováním tak, aby se netočili v kruzích a dokázali sami nacházet tu svojí pravou a jedinečnou cestu za naplněným životem.

Velký smysl jsem našel v práci s mužsko-ženskou polaritou. Díky pochopení těcho základních principů může pak každý objevovat svoji rovnováhu v různých životních situacích. V osobních konzultacích kombinuji metody koučingu, mentoringu a systému Human Design. Víc si o mé cestě můžeš přečíst v článku


A hlavně potkáš partu podobně smýšlejících mužů!

Terapie kambem pod tvým vedením, Martine, pro mě byl životně transformační zážitek. Vybudoval jsi si ve mě hlubokou důvěru. Pomohlo mi to zbavit se závislosti na potřebě hledat/vyžadovat lásku od okolí a naopak ji najít sám k sobě v sobě. Nastartovalo mi to otevření se prožívání pocitů a přineslo mi to ukotvení a stabilitu, o kterou se mohu opřít ✊ Dekuji🙏
Víťa
Je to bohovsky skvělý pocit. Pro jednou jsem se přestal zabývat tím, co mi nejde a proč jsem to někde posral, ale udelal jsem něco pro sebe jak chci, aby to v mém životě bylo jinak, abych byl šťastný. Když je holt chlap pevnej, dějou se věci. 😜
Martin

Pokud jsi dočetl až sem, máš za sebou první krok.

Rozhodnutí je na tobě!

KDY A KDE?

předběžně leden 2025

Začátek: Pátek v 18h.
Konec:  Neděle ve 14 h.

Centrum Červeněves:
Červeněves 91, Smidary 

Ubytování ve vícelůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a bohatá plná penze s přihlédnutím k práci s medicínami.

Bonus pro všechny účastníky

Po kurzu tě připojíme do podporující WhatsAppové skupiny všech účastníků víkendových akcí.
Můžeš ji využít ke sdílení i vzájemné podpoře v úkolech, které si pro sebe na kurzu zvolíš.

 

Navíc 1 měsíc po semináři tě pozvu na online kruh na Zoomu, kde můžeš sdílet, kam ses posunul a co se ve tvém životě změnilo. A kdyby jsi ztrácel nadšení, najdeš mezi muži podporu i inspiraci, v další práci na sobě.

Kolik tě to bude stát?  

Kurzovné: 3.990 Kč

splatné na účet předem

 

Ubytování a plná penze: 2.600 Kč

splatné v hotovosti na místě provozovateli centra, ubytování a stravu neposkytuje alfakruh.cz

Co si zabalit s sebou?

- Odvahu a chuť něco změnit
- Pohodlné oblečení dovnitř

- Osušku a zápisník

- Papírovou fotku své mámy

Přihlášení UKONČENO.

Křestní jméno*
Příjmení*
Mobilní telefon *
E-mailová adresa*
Poznámka, dotaz komentář

Seminář pořádá LifeQuest s.r.o., Červeněves 99, 503 53 Smidary, IČO: 19396783